Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Chełma zapowiada oszczędności. Rezygnuje z ciast i prenumeraty wielu gazet

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2018 r. o 08:51 Powrót do artykułu
...a jak będzie z zaangażowaniem budżetu miasta w reaktywację salonu Fiata?! Chociażby zwolnienie z podatku gruntowego, bo to zawsze jakiś konkret!Ta tylko z czystej ciekawości pytam, aby zadać kłam nieprzychylnym plotkom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obetnij Pan socjal, no gdzież żeby miasto wydawało tyle środków na nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież najlepiej nic nie robić, takie wrażenie odnoszę czytając tę komentarze. Oszczędności należy szukać wszędzie i to że Pan Prezydent zaczął od takich może z pozoru nieistotnych kosztów świadczy tylko o tym że liczy się z każdą złotówką, a te złotówki pochodzą z naszych podatków, więc widać poszanowanie obywatela. Należy się tylko cieszyć z takich działań, bo w końcu jest jakaś szansa dla tego miasta. Nie widziałem też dotychczas takiego zaangażowania władzy w interes obywateli, mam świadomość że to może być tylko początkowy zapał, ale ja jestem skłonny zaufać i dasz szansę człowiekowi który może podnieść to miasto i je wypromować.
 Miasto jest już zawierzone Jarosławowi zawsze dziewicy - będzie dobrze a nawet lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończyło się bizancjum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W całym kraju samorządy jadą na kredytach ! To celowa polityka naszych władz aby samorządy się zadłużały. Tylko niektórzy samorządowcy zauważają ten problem i próbują coś zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i niech mu ukochany przez Polaków pan bóg błogosławi, a laska przenajświętszej matki Maryji przyświeca na drodze ewangelizacyjnej miasta zawszonego komunistycznym bydłem którego do tej pory żadna sila nie chciała wyniszczyć do cna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to debil... Prezydent debil
 debil sie odezwał,jełop do ntej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik to rzeczywiscie poziom rzecznego mulu albo jeszcze gorzej-Redaktor Naczyeln yi Administrato nie reguja na pprosby usniecia tego scieku wywzisk-to po jakiego wala, co piszecie regulamin przeciez to kpina,  dla zasady ? czy trzeba by powiedziec ze naczelny to..... by cos do dzeinnikarzy dotarlo- wy ktorzy rzekomo dbacie i jezyk polski- jaki polonista was uczyl na jakim kierunku studiowaliscie- chyba to byl zimny wychow bykow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończyło się bizancjum
Dokładnie koniec z prasa i ciastkami! Teraz suchy chleb i obowiazkowo tvp info w każdym tv w urzedzie. I po dwa krzyże na pokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do: "zniesmaczony"! Zechciej raz jeszcze przeczytać regulamin, ale tym razem ze zrozumieniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wybieraliście mochery tego niby prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik to rzeczywiscie poziom rzecznego mulu albo jeszcze gorzej-Redaktor Naczyeln yi Administrato nie reguja na pprosby usniecia tego scieku wywzisk-to po jakiego wala, co piszecie regulamin przeciez to kpina,  dla zasady ? czy trzeba by powiedziec ze naczelny to..... by cos do dzeinnikarzy dotarlo- wy ktorzy rzekomo dbacie i jezyk polski- jaki polonista was uczyl na jakim kierunku studiowaliscie- chyba to byl zimny wychow bykow
 Z byka to spadles.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co prasa?ciemnym ludem lepiej się kieruje, a wskazówki będą ze stolicy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy po weekendowych opadach śniegu była obowiązkowa wizyta prezydenta w MPRD nad ranem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Prezydencie. Porządki po wielu latach bałaganu i niegospodarności Fisz czas zacząć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym zakazała cukru kupować, herbaty można nie słodzić. Oszczędności na miarę XXI wieku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysoki poziom debaty skreslił właśnie Dziennik Wschodni u mnie na zawsze!Wklęsłe dno, ludzie co z wami?! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No z taką facjatą też bym zrezygnował z ciastek. No i gazety lepiej nie czytać o swoich porażkach ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie te nasze darmowe przejazdy autobusami? ... Ktos o czyms zapomina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto się przyjrzeć MPGK dlaczego bilans jest dodatni zresztą w MPRD jest podobnie. Płacę tych ludzi to śmiech na sali, stawki za zmiany porażka, płaca za staż prawie nie istnieje, dodatki to bzdura a w MPRD Pan prezes nie chce płacić nadgodzin to i odśnieżać nie ma komu, a panowie którzy zabierają śmieci powinni swojego przełożonego stuknąć mocno w łeb.. Podobnie jak prezesów czy prezesa bo już nie wiem kto tam rządzi oficjalnie, nieoficjalnie, obecnie, wczesniej i w przyszłości... Pan prezydent to te swoje rządy chyba od dupy strony zaczyna. 160 mln długu i ma to zmienić zabranie kilku gazet i ciast, sorry ale za takie oszczędności nic nie zmieni, wręcz przeciwnie coś czuję że zadłużenie urośnie. PS Cla powinna jeszcze bardziej skrócić trasy, dodać kilka kursów potrzebnych jak dziura w bucie i podnieść ceny biletów wtedy zacznie zarabiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...